KONST / Ramar / Tavelram 8495065
nr 849 5065
Tavelram
1800-tal, Förgylld, 45x34
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 30 september 2013
kl 19:29:43
150 kr
150 kr
300 kr
400 kr